774 050 413

Inzerce

Nabízím k pronájmu prostory vhodné pro psychoterapie. Vhodná i pro práci s páry v místnosti je sedačka. Kancelář je na Andělu v Ženských domovech, je necelých 15m2 velká a je nově vybavená. Volné úterý, středa a čtvrtek. Cena za jeden celý den v týdnu 2 000 Kč měsíčně, dva dny 3 700 Kč měsíčně, 3 dny 4 600Kč měsíčně. Sociální zařízení na chotbě. Na léto bude kancelář vybavena klimatizací a lednicí.
, tel: 774223515

 

Vážení kolegové a kolegyně,
nabízíme zajímavou práci na pozici PSYCHOLOG/ PSYCHOTERAPEUT v Poradně pro oběti násilí a dětském krizovém centru NOMIA, z.ú v Hradci Králové. V případě zájmu naleznete bližší podrobnosti na: https://nomiahk.cz/kariera/. Zájemci pište, volejte - těšíme se na Vás:).
Kontakt: , 603 590 980.

 

Od září 2020 nabízím sdílení hezkého terapeutického prostoru ve městě Turnov, kousek od jeho centra - nám. Českého ráje. Jedná se o 1 menší místnost, v 1. patře (bez výtahu), příjemně zařízenou, vhodnou pro individuální či párovou terapii, s krásným výhledem na město a vyhrazeným parkovištěm. Vybavení: konferenční kulatý stůl, 2 křesla, 1 čalouněná židle, 1 menší stůl na psaní, rychlovarná konvice, CD přehrávač. Toalety jsou na společné chodbě; čekárna není k dispozici. V případě zájmu mohu zaslat fotografii či prostorem osobně provést.
Adresa: Jiráskova 131, Turnov.
Web.: www.psychoterapie-turnov.cz
Kontakt: Mgr. Daniela Michlová, tel.: 776 848 829

 

Nabízím od LISTOPADU sdílení vybaveného a příjemného terapeutického prostoru na Andělu. Nájem se dělí mezi 3 terapeuty a pro jednoho to vychází na částku 2.281kč/měsíc. Místnost si rezervujeme přes sdílený google kalendář a je v ní volno především během dne, často i odpoledne a večer. Foto místnosti na http://terapie-systemia.cz/kontakt/

Kontakt na mě  nebo 777970012. Lenka Thelma Pavlasová

 

 

 

Vážení kolegové a kolegyně,
od ledna 2020 nabízíme sdílení terapeutických prostor v Praze v Dejvicích, 5 min od metra Dejvická. Nabízíme 1 - 2 dny v týdnu, měsíční poplatek při využití jednoho dne je 2850 Kč. Prostory jsou klidné, moderně vybavené, po rekonstrukci s výhledem do zeleně ve dvoře. K vybavení patří WC, malá kuchyňka, kávovar. Možnost využití internetu za malý poplatek. Z prostor lze vyjít do parčíku uvnitř vnitrobloku.
V případě zájmu volejte: Ivana Šindlerová, 732 419 262
www.tavia.cz

Adresa prostor/pracoviště: Psychoterapeutické centrum Tavia, Nikoly Tesly 8, Praha 6 - Dejvice

 

 

 

Nabídka je vhodná pro psychology/psychoterapeuty jako doplněk k dalším pracovním aktivitám. Podmínkou je mít psychoterapeutický výcvik a zkušenosti z terapeutické praxe. Výhodou je schopnost terapeuticky pracovat i s dětmi a dospívajícími klienty, páry nebo vést sezení v angličtině či jiných světových jazycích.

Adresa pracoviště: Praha - Vinohrady

V případě zájmu zašlete CV a motivační dopis na email:

 

 

Strana 1 z 3

Podat inzerát

Upekli jsme pro Vás koláčky (cookies), aby byly naše stránky pro Váš prohlížeč snadno stravitelné.