Jsme největší psychoterapeutickou asociací v ČR – sdružujeme přes 2 400 terapeutů a terapeutek napříč obory i regiony.
POŘADATEL: Společnost MANSIO s.r.o
nabízí odborné vzdělávání a sebezkušenost pro odborníky pracující v poradenství, školství, sociální práci či pro psychoterapeuty. Inspirativní postupy a metody práce s klientem vycházející z individuálně psychologického přístupu umožňují rychlou orientaci v situaci prostřednictvím analýzy životního stylu a identifikace cílů klientů. Vhodné pro všechny, kteří hledají eklektický a integrativní přístup zaměřující se na hledání řešení a na budoucnost. Ve způsobu individuálně psychologického uvažování o člověku převládá důvěra v možnost lidského zdokonalení a pozitivní síly lidské osobnosti. Těžiště přístupu je v následujících cílech:
Výcviky pod vedením Samuela Schürera: PÁROVÁ TERAPIE A PORADENSTVÍ
Už poněkolikáté jsme požádali švýcarského terapeuta Samuela Schürera, který se řadu let zaměřuje na párovou terapii a poradenství, aby obohatil naši nabídku vzdělávání. V tomto kurzu získáte nástroje individuální psychologie, které vám umožní porozumět párové interakci (např. práce s ranou vzpomínkou), seznámíte se s možnostmi řešení konfliktů v páru a naučíte se používat techniky používané v párovém kontextu. Odborné tlumočení do češtiny je zajištěno.
Délka: 30 hodin Termín: 9. – 12. 6. 2026 v Brně Cena: 12 947 Kč včetně DPH Lektor: Samuel Schürer Přihlášky: https://www.mansio.cz/nase-kurzy/host-v-mansiu/parova-terapie-a-poradenstvi-samuel-schurer/
Identifikační údaje:
Česká asociace pro psychoterapii, z.s.
Náměstí I.P. Pavlova 1785/3
Praha 2, 120 00
IČ: 70860122
DIČ: CZ70860122
Kontaktní údaje:
Telefon: +420 774 050 413
Email: info@czap.cz
Datová schránka: baeyyke
Bankovní spojení:
Číslo účtu : 22332233 / 2010
Ochrana osobních údajů